Головне меню

У березні – квітні 2017 р. у Виноградові  проводиться традиційний місячник  озеленення, санітарної очистки та благоустрою міста. Цьогорічні заходи в рамках проведення місячника прокоментував Виноградівський міський голова Степан Бочкай:

   -На останньому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення  № 27 «Про заходи по проведенню місячника озеленення,  санітарної    очистки та благоустрою міста». Для організації робіт  та контролю за проведенням місячника створено міську комісію, до складу якої увійшли керівники та спеціалісти міської ради, начальники підприємств та організацій, які займаються благоустроєм  у місті, а також представники силових структур.

 

Таким чином, пропонуємо до 1 квітня керівникам підприємств і організацій, установ міста незалежно від форм власності і підпорядкування організувати проведення очистки, впорядкування закріплених і прилеглих за ними територій, тротуарів, ливневих кюветів, вжити заходи по  оновленню фасадів, покрасці малих архітектурних форм, озелененню, а також запровадити щоп’ятниці (протягом року) санітарний день очистки прилеглих територій та утримання зелених насаджень.

Адмінкомісією, яка діє при виконавчому комітеті міської ради, буде забезпечено  об’єктивний, прозорий розгляд матеріалів щодо порушників «Правил благоустрою у місті Виноградові» з відповідним висвітленням їх у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради. Таких порушників буде виявляти Виноградівське відділення поліції Берегівського відділу поліції  ГУ НП України в Закарпатській обл. Силовики акцентують увагу на проведення заходів по недопущенню руйнувань та пошкоджень елементів благоустрою, дорожніх знаків, малих архітектурних форм, зелених насаджень на території міста, ліквідації торгівлі в невстановлених місцях, самовільному розміщенні зовнішньої реклами. Також пропонуємо представникам ТОВ «Безпека Універсал», Виноградівського відділення поліції, ВУЖКГ, ТОВ «АВЕ Виноградів» забезпечити проведення роз’яснювальної роботи та виконання вимог «Правил благоустрою м. Виноградів».

В урочищі «Виннички» спільно з власниками об’єктів відпочинку МУВГ проведе  очищення прибережної смуги річки Тиса та власних територій від сміття і сухостою. Держлісгосп забезпечить очищення засмічених територій лісового господарства від сміття та облаштує місця для відпочинку громадян.

У ході проведення місячника передбачено фінансування та виконання робіт по інвентаризації, заміні дорожніх знаків, фарбуванню металевих опор на території міста.

Звертаємо увагу і на сектор багатоповерхової забудови міста – наші мікрорайони. Працівники ВУЖКГ  в рамках проведення місячника проведуть роботи по очистці підвалів у багатоквартирних будинках, До процесу очистки варто долучитись і самим громадянам – мешканцям багатоквартирних будинків. Заплановані також  суцільні заходи по дератизації  гризунів.

 

До 10 квітня 2017  року маємо провести ремонт та фарбування лавок у скверах, декоративних парканів, турнікетів, виготовити та встановити контейнери, урни для сміття. Роботи з благоустрою триватимуть і на міському кладовищі.

      Мешканці міста, безумовно, звернули увагу, що благоустрій на вулицях міста вже розпочався. Триває весняна омолоджувальна обрізка дерев та видалення аварійно-небезпечних. Так звані у народі «копораші» проводять роботи по очистці обочин доріг і кюветів.

         Також міська рада вирішила відійти від неактуального нині слова «суботник». Ми  запроваджуємо загальноміські Дні благоустрою, в рамках яких буде проведена посадка зелених насаджень в скверах, вздовж вулиць у місті, очистка від сміття та сухостою. З настанням сталої весняної погоди у Виноградові розпочинаються роботи по ямковому та поточному ремонту міських доріг.

         Звертаюсь до громадян міста, які проживають в будинках індивідуальної забудови: до 25  березня 2017 року очистити кювети, тротуари, звільнити їх від будівельних матеріалів, заключити договори з ВУЖКГ, ТОВ «АВЕ Виноградів» на вивіз побутового сміття.

         Також звертаюсь до молоді, свідомих городян та міських депутатів: під час проведення місячника санітарної очистки та озеленення разом із виборцями активно долучайтесь на своїх округах до загальноміських днів благоустрою.  Про день масового проведення прибирання необхідно попередньо повідомити міську раду і вам для  вивезення сміття та сухостою буде безкоштовно організований транспорт.


           Шановні виноградівці! Окрім спільної роботи під час місячника озеленення, санітарної очистки та благоустрою міста запрошуємо вас до активної участі у загальноміських Днях благоустрою, які відбудуться 31 березня – 1 квітня  2017 року  та 28 – 29  квітня 2017 року.

Дякую Вам, дорогі земляки, за спільну працю на благо розвитку Виноградова. Тільки за вашої підтримки ми зробимо наше місто ще кращим, ще комфортнішим і привабливішим!

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти