Головне меню

Як повідомила пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго», у зв’язку з критичною ситуацією в енергетичній системі України на території Закарпатської області ПрАТ «Закарпаттяобленерго» розроблені Графіки погодинного відключення електричної енергії (ГПВ). ВОНИ БУДУТЬ ЗАСТОСОВАНІ ТА АНУЛЬОВАНІ ЗА ОКРЕМИМ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ДИСПЕТЧЕРА НЕК «УКРЕНЕРГО».

 У графіку вказані назви населених пунктів, дні тижня та час, протягом якого буде відсутнє  електропостачання. Додатково при зміні заданої потужності до обмеження через стан енергетичної мережі графік може бути скоригований та замінений на сайті.

ГПВ розміщені на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» в рубриці «Перерви в електропостачанні» за посиланням:  https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/ 

Нагадуємо споживачам, що такі графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.

Примітка: час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго».

Шановні споживачі! ПрАТ «Закарпаттяобленерго” вкотре звертається до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії, обмежити її споживання в час пікових навантажень. Зберігаємо спокій, працюємо і тримаємо енергетичний фронт – кожен на своєму місці!

За інформацією пресслужби ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

Архіви
Урядові сайти