Головне меню
                        Оператор газорозподільної мережі розповсюдив термінове повідомлення, яке стосується передачі показників.
               Як повідомляє пресслужба компанії, показники приладу обліку газу (лічильника), як і раніше, передаються виключно АТ “Закарпатгаз” за особовим рахунком, що відображається у форматі “050ХХХХХХХ”.
                Багато звернень споживачів на цю тему виникло, оскільки з 1 травня, відповідно до розпорядження Кабміну №917-р, всіх клієнтів ТОВ «Закарпатгаз Збут» було автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН) — газопостачальної компанії «Нафтогаз України». Закарпатці отримали особові рахунки, за якими мають сплачувати за спожитий газ.
              «Нині на ринку природного газу є багато постачальників. Та попри це Оператор газорозподільної мережі — єдиний на всю область. Саме він забезпечує розподіл газу споживачам, у тому числі його облік. Тобто на Закарпатті передавати показники необхідно АТ «Закарпатгаз»», — пояснила комерційна директорка підприємства Юлія Соколова.
              Отже, у «Закарпатгазі» наголошують:
✔ особовий рахунок для передачі показників починається з “050” і містить 10 цифр;
✔ особовий рахунок постачальника останньої надії (ГК «Нафтогаз України») починається з “130” та містить 9 цифр.
             Оператор ГРМ — АТ “Закарпатгаз” — і надалі без змін виконує свої обов’язки: обслуговує газові мережі, забезпечує стабільне та безперебійне газопостачання, здійснює облік газу.
                  Актуальними залишаються і способи передачі показників. Робити це можна дистанційно через Особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber-бот 104.ua, Telegram-месенджер 7104, СМС-повідомлення на номер 7104, контакт-центр за номерами 0312-48-83-04 або 067-01-03-104, адресу електронної пошти contact@zk.104.ua
Архіви
Урядові сайти