Головне меню

Як і всіх мешканців міста, Виноградівську міську раду турбує стан доріг після осінньо-зимового періоду. Додаткові навантаження великовагового транспорту на непристосованих для цього  дорогах по вулицях Чкалова, Комунальна та Персикова привели до їх руйнування та ускладнення проїзду.

Ситуація ускладнена ще й тим, що температурний режим та несприятливі погодні умови у березні-квітні-травні 2019 р. не давали можливості приступити до повномасштабного ремонту доріг з твердим покриттям, а у травні було більше дощових днів, ніж  погожих. У такій ситуації звичайні ремонтні роботи з використанням асфальтобетону виконувались з врахуванням погодних умов.

Не дивлячись на це,  вдалось відремонтувати вулиці Некрасова, Українську, Пушкіна, Купальну, Перемоги, М. Лучкая, Руську, Тюльпанів, пл.Миру.

З  настанням  погодних умов роботи будуть продовжені і на інших вулицях міста, в першу чергу з твердим покриттям.

За результатами неодноразових звернень міської ради та перемовин з керівником Служби автомобільних доріг в Закарпатській області відремонтована ділянка  автодороги міжнародного значення  Берегово- Вилок- В. Копаня по вул. Ардовецькій  за кошти державного бюджету.

По результатах звернень міської ради до Служби автомобільних доріг в Закарпатській області усунуто аварійну ситуацію на  державній дорозі по вул.  І. Франка.

За кошти міста  при настанні відповідних погодних умов буде здійснюватись усунення аварійності на ділянці обласної автомобільної дороги загального користування Виноградів-Теково-Неветленфолу – вул. Персикова.

Окремо слід акцентувати увагу на стані доріг по вулицях Чкалова та Комунальній,  які зруйновані фактично із-за направлення потоку великовагових автомашин через ці вулиці.

У зв’язку з цим   на вулиці Чкалова цього тижня за ініціативи міської ради було проведено обстеження стану дороги Українським державним Інститутом з проектування об’єктів дорожнього господарства «УкрДіпродор» та дано завдання для розробки проектно-кошторисної документації на виконання робіт з середнього ремонту дороги. Оскільки ця процедура вимагає вирішення питання досить тривалого часу, тимчасово для забезпечення проїзду глибокі вибоїни по вул. Чкалова будуть закладені підсипочним матеріалом.

На вул. Комунальній будуть виконані роботи по усуненню ямковості.

Після  завершення робіт на дорогах з твердим покриттям будуть виконуватись робот з планування та підсипки доріг міста, де відсутнє тверде покриття.

Нагадуємо перелік вулиць міста, які НЕ НАЛЕЖАТЬ до комунальної  власності м. Виноградів:  

Дороги державного значення, що знаходяться  на балансі Служби автомобільних доріг в Закарпатській області:

дорога М-23 «Берегово-Виноградів-Велика Копаня», до якої входять вул. Ардовецька, вул. Миру, пл. Миру, вул. Копанська

дорога Т-07-19 «Іршава-Виноградів», до якої входить  вул. І. Франка

                      Обласна дорога загального користування, що знаходиться у сфері управління Закарпатської ОДА:

            Дорога О-07-03-06 «Виноградів-Теково-Неветленфолу», до якої входить вул. Персикова

            Районні автомобільні дороги загального користування місцевого значення:

            дорога С 070301 «Виноградів-Дротинці-Фанчиково», до якої входять вул. Тюльпанів  (від вул. Борканюка до залізничного переїзду), вул. Лейзмана 

            дорога С 070302 «Виноградів-Олешник», до якої входить  вул. Першотравнева

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти