Головне меню

       Управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі повідомляє, що в УТМР (урочище «Дубки») та ДП «Лісгосп» (урочище «Онік») Львівською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини  у диких кабанів встановлено попередній діагноз – африканська чума свиней. Для підтвердження діагнозу біоматеріал направлено до Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветсанекспертизи (м. Київ).

         З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалаху африканської чуми свиней 6 січня 2017 року проведено засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Виноградівській райдержадміністрації, рішенням якої  затверджено план дій з ліквідації АЧС (африканської чуми свиней) та визначено межі епізоотичного  осередку, зон захисту та нагляду.

         Згідно плану в усіх населених пунктах Виноградівського району спеціалістами  державної ветеринарної медицини буде проводитись подвірний обхід господарств населення з метою вивчення епізоотичної ситуації та моніторингу клінічного стану наявного свинопоголов’я.

         Вірус африканської  чуми свиней не становить загрози для людини.

         При випадках захворювання чи загибелі диких та домашніх свиней просимо  повідомляти за телефонами:

095-330-63-90 – Кульчицький-Гут Любомир Флоріанович

068-078-13-59 , 066-182-62-62 – Качур Юрій Юрійович

050-905-02-45 – Кузан Ярослав Йосипович

        В.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі   С. С. Барзул

Архіви
Урядові сайти