Головне меню

Виноградівська міська рада вкотре наголошує жителям Виноградівської міської територіальної громади про   передбачену Правилами благоустрою території Виноградівської міської територіальної громади ЗАБОРОНУ спалювати   всі   види   відходів  (в тому числі – опале листя, сміття, гілки, побутові та інші відходи) на  території домоволодінь, у сміттєзбірниках, контейнерах та урнах.

Відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян (від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) та на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності (від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Через спалювання листя і трави в атмосферу викидаються шкідливі речовини – чадний газ, окис азоту, канцерогенні сполуки. При спаленні з листя вивільняються діоксини. З тліючого листя й трави, без доступу кисню, виділяється бензопірен, що може спричинити висипання на шкірі, бронхіт та навіть онкологічні хвороби.

Просимо мешканців Виноградівської міської територіальної громади:

  • не бути байдужими до довкілля, свого здоров’я та здоров’я оточуючих;
  • не спалювати суху рослинність;
  • не забувати телефонувати на «102», коли трапляються такі випадки.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти