Головне меню

Оприлюднюємо повідомлення про початок громадського обговорення проєктів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку проєктів до документів державного планування:

“Детальний план території для реконструкції житлового будинку з вбудованими торговими та офісними приміщеннями в м. Виноградів, вул. Копанська, 225 Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Тюльпанів, 12 Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва магазину в м. Виноградів, вул. Шевченка, 40/3 Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території громадської та житлової забудови для реконструкції житлового будинку під молитовний будинок з вбудованим житлом служителя церкви та надвірними господарськими будівлями в м. Виноградів, вул. Борканюка, 51 Берегівського району Закарпатської області»

 «Детальний план території громадської забудови для реконструкції магазину в м. Виноградів, вул. Комунальна, 20/Б Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території громадської та житлової забудови для будівництва торгово-офісної будівлі в с. Велика Копаня, контур №257 Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території житлової забудови для будівництва індивідуального садибного будинку в с. Тросник, вул. Олімпійська, №б/н Берегівського району Закарпатської області»

«Детальний план території громадської забудови для ведення комерційної діяльності будівництва магазину в с. Фанчиково, вул. Головна, 116 Берегівського району Закарпатської області»

 «Детальний план території громадської забудови для будівництва магазину в с.Великі Ком’яти, вул. Ватутіна, 263 Берегівського району Закарпатської області»

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти