Головне меню

«Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Виноградівської міської територіальної громади»

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11 вересня 2003 року № 1160-IV та постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 р. №1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта»  повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Виноградівської міської ради «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відході на території Виноградівської  міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу  регуляторного акту.

Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Виноградівської міської ради. 

Підставою для розробки проєкту є: вимоги Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами», якими органи місцевого самоврядування затверджують норми надання послуг із вивезення побутових відходів. Так, відповідно до підпункту 16 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів відноситься до повноважень виконавчих органів відповідних рад. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.08 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» зазначені норми переглядаються один раз на п’ять років.

Для розрахунку тарифів застосовувались мінімальні норми утворення ТПВ, затверджені Постановою КМУ від 10.12.2008р. № 1070. Починаючи з 01.05.2019р. мінімальні норми утворення ТПВ скасовано.

Проєкт рішення розроблено з метою реалізації державної політики в сфері поводження з відходами, створення належних правових підстав та умов для затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів організації роботи виконавців таких послуг у сфері поводження з відходами та створення відповідних умов для забезпечення споживачів якісними послугами з організації збирання та вивезення твердих побутових відходів, що утворюються на території Виноградівської міської територіальної громади. 

Проєкт рішення міської ради  «Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Виноградівської  міської територіальної громади»  та аналіз його регуляторного впливу оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Виноградівської міської ради  у рубриці «Нормативно-правові акти/ Регуляторні акти» та друкованому виданні «Новини Виноградівщини».

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта  та аналізу його регуляторного впливу становить один календарний місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження і пропозиції до проєкту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: 90300, м. Виноградів, пл. Миру, 5  Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Виноградівської міської ради  або надсилати на електронну адресу: meriya1@vin-rada.gov.ua. Телефон для довідок: (03143) 2-18-53.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти