Головне меню

До Виноградівської міської  ради в кінці травня  надійшли звернення  від ТОВ «АVЕ Виноградів»,  ПрАТ «Виноградівське АТП» щодо організації проїзду спецавтотранспорту центральною частиною міста, в яких зазначається, що через неправильне паркування легкових автомобілів та паркування мікроавтобусів довжиною, що перевищує стандартні розміри легкових автомобілів, унеможливлюється проїзд вулицями Миру та Шевченка спецавтотранспортом.

          Ідентичні звернення також надходили  від  Виноградівського РВ УДСНС України у Закарпатській області, Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги та ВУЖКГ.

         Неправильне паркування  створює суттєві проблеми для забезпечення безперешкодного пересування спеціалізованих транспортних засобів до місця проведення аварійно-рятувальних робіт, надання медичної допомоги  та проведення інших робіт.

         У зв’язку з цим керівники даних підприємств просять розглянути питання щодо внесення змін у Порядок паркування транспортних засобів на вулицях міста.   

         Міським головою дано доручення щодо вивчення даного питання, а також про внесення змін щодо Порядку паркування в центральній частині міста та подання пропозицій для прийняття рішення на одному з чергових засідань міськвиконкому.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти