Головне меню

АТ «Закарпатгаз» є підприємством критичної інфраструктури, від безперебійної роботи якого безпосередньо залежить можливість отримання природного газу населенням, лікарнями, дитячими садками, закладами освіти, військовими частинами, рятувальними службами, правоохоронними органами, підприємствами, установами тощо.

Щодня, незалежно від подій, фахівці АТ «Закарпатгаз» забезпечують стабільне та безперебійне газопостачання місцевим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам, що в нинішніх умовах надзвичайно важливо. Таким чином, за останній місяць, як свідчать офіційні дані, навантаження на газорозподільну систему суттєво зросло.

В умовах воєнного стану фахівці здійснюють постійний моніторинг технічного стану газопроводів, забезпечують їх експлуатацію, здійснюють локалізацію аварійних ситуацій, оперативно ліквідовують витоки газу.

АТ «Закарпатгаз» повідомляє, що на час дії воєнного стану не скасовано обов’язок споживача щодо оплати послуги з розподілу природного газу.

АТ «Закарпатгаз» на сьогодні забезпечує доставку газу більш ніж 275 тисячам споживачів і є єдиним оператором газорозподільної системи на території Закарпатської області.

АТ «Закарпатгаз» просить оплачувати послуги з розподілу природного газу. Ці кошти вкрай важливі для забезпечення стабільної роботи газорозподільної системи – особливо в умовах воєнного стану.

Сплатити за послугу можна через каси банків, у відділеннях Укрпошти та через будь-які онлайн платіжні системи.

Архіви
Урядові сайти