Головне меню

17101240_610731769097335_32379105_o       

     2.03.2017 р. відбулось  пленарне засідання 11-ої сесії Виноградівської міської ради 7-го скликання. Присутніми були  19 міських обранців із 26 обраних (відсутні – з поважних причин).  До порядку денного включено 15 питань:

Про звіт міського голови про пророблену роботу виконавчим комітетом за 2016 рік

Про затвердження звіту виконання міського бюджету за 2016 рік

Про внесення змін до рішення міської ради від 19.01.2017 р. № 234 «Про бюджет міської ради на 2017 р.» (нова редакція)

Про розподіл залишків коштів

Про затвердження Статуту комунального закладу «Виноградівський міський Будинок культури» Виноградівської міської ради Закарпатської області із змінами

Про затвердження нової редакції Статуту «Комунального підприємства Центр інвестицій та розвитку»  Виноградівської міської ради Закарпатської області

Про затвердження нової редакції Положення про сектор реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб за місцем проживання виконавчого комітету Виноградівської міської ради

Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік

Про затвердження переліку об’єктів міста, що підлягають приватизації на 2017 рік

Про передачу в оперативне управління комунального майна Виноградівській районній лікарні

Про передачу на баланс  ОСББ  «Меліоратор-135» багатоквартирного житлового будинку за адресою:  м.Виноградів, вул. І. Франка,135

Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ

Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради

Про підтвердження назви вулиці Горна на території міста Виноградів

Про розгляд заяв та  звернень  з питань землекористування.

            Попередньо всі питання порядку денного були детально обговорені на засіданнях 5 постійних комісій, тож голосування проходило злагоджено.

           к У питанні порядку денного про звіт міського голови Степан Бочкай відповів на запитання депутата Михайла Теняка щодо ситуації із незавершеними об’єктами будівництва.      Також міський голова розповів  про перспективи ямкового та поточного ремонту доріг міста та звернувся до депутатів щодо проведення місячника санітарної очистки та озеленення і запропонував міським обранцям на своїх округах разом із виборцями долучатися до загальноміських днів благоустрою.

            У питанні порядку денного «Про затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення Виноградівським ВУЖКГ» з 1 квітня ц. р. пропонується незначне підняття  ціни за ці послуги. Депутати затвердили нові ціни.

17106026_610731552430690_1786895991_o          Одностайно депутати підтримали  пропозицію виставлення на аукціон частини недобудованої будівлі спортивного комплексу з бетонною конструкцією басейну на стадіоні «Пластмасовик»  з цільовим призначенням будівництва басейну.

         На завершення пленарного засідання депутати прийняли два звернення – до керівництва Закарпатської області і Служби автомобільних доріг стосовно руху великовагових вантажних автомашин через місто Виноградів до кордону з Угорщиною і Румунією та до керівництва держави щодо недопущення політичних спекуляцій та усунення причин протистояння між учасниками блокади торгівлі з ОРДЛО та владою.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти