Головне меню

Згідно інформації департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації Асоціацією Благодійників України оголошено прийом заявок для участі в національному конкурсі „Благодійна Україна-2021”.

Мета щорічного конкурсу – розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації і фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок для участі в національному конкурсі „Благодійна Україна-2021” – 7 березня 2022 року. Детальна інформація розміщена на сайті:   https://blagoukraine.org/ukr/about.html

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

Архіви
Урядові сайти