Головне меню

Згідно листа Закарпатської обласної державної адміністрації від 14.12.2021 р. № 9681/06-11 на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 06.12.2021 р. № 2058/0/2-21/58 щодо проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу Виноградівська міська рада розміщує наступну інформацію:

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в бік якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

На виконання Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проект / ініціативу.

Метою даного проєкту є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих у громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

Бажаючим прийняти участь у зазначеному конкурсі необхідно заповнити відповідну аплікаційну форму та до 7 лютого 2022 року та надіслати її на адресу initiate_msp@ukr.net.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також визначено та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти