Головне меню

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

        У міському будинку культури відбулось громадське обговорення  проектів детального плану «Будівництво багатоповерхової забудови на території мікрорайону «Промінь» та детального плану стадіону «Пластмасовик»  по вул. Українській у Виноградові.

         Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб приймались до 27.01.2017 р., але пропозицій та зауважень у письмовій формі, як визначено  п. 6 ст. 21 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», з боку представників громади у міську раду не поступило.  Таким чином, ці два проекти  були винесені на громадське обговорення. Присутніми на заході були представники місцевої влади, громадських організацій, депутати та спеціалісти міської ради, архітектори, керівники установ та розробник проектів.

4         Архітектор-розробник (Зазулич Сергій Іванович, м. Ужгород) розповів про концепції двох детальних планів.

         Зокрема,  на стадіоні «Пластмасовик» згідно детального плану передбачається розміщення запасного та основного футбольного полів, трибун з підтрибунними приміщеннями, легкоатлетичних секторів, тенісних кортів, електронного табло, свердловини, площадки для проведення масових заходів та комплексу будівель ДЮСШ.

         Згідно детального плану на території мікрорайону «Промінь», зокрема, передбачено квартал забудови  4-поверховими багатоквартирними будинками, паркова зона,  дитячий майданчик та майданчик для вигулу собак, планується окремий заїзд в мікрорайон біля кооперативного будинку «Освітянин» та інші інженерні мережі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Присутні на громадських обговореннях жваво цікавились подальшим розвитком інфраструктури житлового масиву та спортивної споруди. Питання до розробника проекту Сергія Зазулича та першого заступника міського голови Василя Ціцея адресували Віктор Нагорняк (ГО «Молодіжний рух Виноградівщини»),  член виконкому Іван Стойка, депутат міськради Святослав Гал, директор ДЮСШ Іван Боршош.

         Піднімались і перспективні питання, зокрема, проведення спортивних змагань на тенісних кортах, зведення яких передбачені детальним планом. Також присутні  торкнулись теми стихійної торгівлі на ринку «Урожай».

         Як підсумував громадські обговорення перший заступник  міського голови Василь  Ціцей,  розробка цих двох детальних планів при наявності інвесторів дасть нашому місту можливість розробки конкретних планів у покращенні інфраструктури.

         Також запропоновано  розглянути дані проекти детальних планів територій на черговій сесії міської ради із подальшим їхнім затвердженням.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти