Головне меню

У Виноградівській міській раді  відбулись відкриті громадські слухання щодо  врахування   громадських  інтересів  у  проектах   містобудівної   документації, зокрема, детального  плану  території  для  будівництва  міського  кладовища  та  підводящих інженерних  мереж по вул. Партизанській  в м. Виноградів.Замовником даного  проекту виступив  виконавчий  комітет  Виноградівської  міської  ради, розробник проекту –  архітектор   Зозулич   Сергій Іванович. 

         Дане питання актуальне для нашого міста у зв’язку з обмеженою площею захоронення на діючому кладовищі і потребує вирішення щодо облаштування території  для здійснення захоронень в  майбутньому. Місце розташування нового кладовища передбачене генеральним планом.

          Попередньо з  даним проектом можна було ознайомитись  у відділі з питань землекористування,  архітектури  та містобудування  міської ради.      

         Головуючий на громадських слуханнях перший заступник міського голови Василь Ціцей  повідомив, що пропозиції та зауваження  від  фізичних та юридичних осіб на день проведення громадського обговорення не поступили.

         Розробник проекту,  архітектор  Сергій Зозулич зупинився  на детальному плані території, в якому передбачено Будинок трауру, адміністративно-побутовий корпус, гараж для спецавтомобілів-катафалків, колумбарій,  стоянку для транспортних засобів та інші споруди.

         Учасниками громадських слухань, серед яких були фахівці, орендатори земельних ділянок та власники паїв в районі проектованого кладовища, керівники структурних підрозділів, представники інженерно-технічних служб, даний детальний план території в цілому  був визнаний таким, що знайшов підтримку у громадськості та рекомендований на розгляд чергової сесії міської ради для подальшого затвердження згідно чинного законодавства.

  Виноградівська  міська рада

ФОТО

Архіви
Урядові сайти