Головне меню

На 65-му році життя після важкої хвороби перестало битися серце поважної та шанованої людини, провідного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та благоустрою Виноградівської міської ради Раца Йосипа Ернестовича. Його смерть – непоправна втрата для рідних, близьких, колег і друзів.

          Своєю сумлінною багаторічною працею, доброзичливими стосунками з колегами і мешканцями міста, з притаманною йому інтелігентністю та виваженістю він заслужив глибоку повагу і справжній авторитет.  

          Його багаторічна, послідовна і наполеглива праця внесла вагомий вклад у розвиток інфраструктури нашого міста. Протягом багатьох років спільної роботи ми неодноразово мали змогу пересвідчитись у його висококваліфікованості та професіоналізмі.

          Закінчивши Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Архітектура»,  Йосип Ернестович все життя залишався вірним обраній професії.  

          Свою трудову діяльність розпочав на посаді архітектора-проєктувальника у відділі капітального будівництва Тячівського заводу «Зеніт». Затим працював інженером-архітектором у технічному бюро при районному архітекторі Виноградівського району.

          З 1990 року призначений на посаду головного архітектора Виноградівського району. За цей час роботи проявив себе відмінним фахівцем, вправним керівником, доброзичливою і толерантною людиною.

          З 2006 року  і по сьогодні Йосип Ернестович працював у Виноградівській міській раді.

          Виконавчий комітет та Виноградівська міська рада  глибоко сумують з приводу смерті Раца Йосипа Ернестовича та висловлюють щирі співчуття його родині.

          Світла  пам’ять про Йосипа Ернестовича  вічно житиме у наших серцях.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти