Головне меню

 Як повідомив відділ культури та туризму Виноградівської міської ради, 6 червня 2021р. у комунальному закладі «Оноцький будинок культури» Виноградівської міської ради проведено тематичний захід «Ми твої діти, Україно»  для дітей та батьків села Онок в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

У заході брали участь староста села Онок Надія Турянин, директор комунального закладу «Виноградівська публічна бібліотека» Виноградівської міської ради Катерина Вашкеба,  священник греко-католицької церкви с.Онок о.Олександр Егреші, працівники відділу культури та туризму Виноградівської міської ради, жителі села.

Літературно-музична композиція була присвячена воїну АТО (ООС) Станіславу Кішу, односельчанину, який загинув у 2014р. на сході України, захищаючи територіальну цілісність та Незалежність України. Проведено молебень за загиблими воїнами, учасниками АТО (ООС), Героями України.  

Із змістовною концертною програмою виступив аматорський колектив «Оноцькі ластівочки». У залі будинку культури організовано виставку вишивок народної майстрині Марії Сігеті. Староста села Онок привітала учнів загальноосвітньої школи, учасників творчих колективів з початком канікул та вручила їм  подарунки. Для дітей проведено майстер-клас з образотворчого декоративно-прикладного мистецтва.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти