Головне меню
  Напередодні Новорічно-Різдвяних свят приємним подарунком стало сьогоднішнє урочисте вручення стипендій учням мистецьких шкіл Виноградівської міської територіальної громади та преміювання їхніх викладачів.
     У міському будинку культури зібрались учні-призери обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок та змагань, музично-теоретичних олімпіад та викладачі, які підготували учнів-призерів та концертмейстери з мистецьких шкіл, а також батьки.
     У вітальному слові заступник міського голови Віталій Любка наголосив: «Вручення стипендій переможцям музичних олімпіад стало можливим завдяки виконанню «Програми розвитку мистецьких шкіл Виноградівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» і сьогодні ми з радістю відзначаємо біля 50-ти учнів та майже 30 їхніх викладачів з Виноградівської мистецької школи ім. Бели Бартока, Олешницької мистецької школи та Широківської мистецької школи, що працюють на території нашої громади».
     Затим Віталій Любка здійснив приємну місію – вручив стипендії обдарованим дітям.
Викладачам, які підготували учнів-призерів, та концертмейстерам премії вручив начальник відділу культури і туризму міської ради, заслужений працівник культури України Василь Югас.
     На урочистостях звучали музичні вітання та представлено танцювальні номери у виконанні учнів та викладачів мистецьких шкіл Виноградівської міської територіальної громади.
Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти