Сьогодні, 09.04.2021р. у Виноградівській міській раді відбулось навчання для старост та діловодів сіл Виноградівської міської територіальної громади з питань реєстрації актів цивільного стану (народження, смерть, шлюб).

У заході також взяли участь представники структурних підрозділів міської ради та працівники Виноградівського РВ ДРАЦС Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

На даний час старости сіл, як посадові особи органу місцевого самоврядування, уповноважені проводити державну реєстрацію актів цивільного стану, визначених частиною другою статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Євгенія Горзов – начальник Виноградівського РВ ДРАЦу, роз’яснила порядок проведення державної реєстрації актів цивільного стану про народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті, з дотриманням єдиної нумерації по видах актових записів цивільного стану та деталі роботи з електронними реєстрами.

Також учасникам зустрічі надали детальні роз’яснення   щодо  роботи в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.

У ході навчання старости та діловоди отримали відповіді на запитання, корисні для використання у роботі.

Виноградівська міська  рада