Головне меню
Сьогодні, 8 квітня 2022 р., у Виноградівській міській раді відбулась спільна зустріч міського голови, народного депутата України Владіслава Поляка та керівника ТОВ «Джентерм Україна» Чобо Орбана щодо роботи підприємства.
    «Джентерм Україна» є підприємством з 100% іноземною інвестицією, яке створене у м. Виноградів у 2004 р. та за період діяльності стало одним з найбільших роботодавців та платників податків у Закарпатській області, а також основним бюджетоутворюючим підприємством Виноградова.
      На даний час питання роботи заводу є резонансним, адже ширяться чутки про скорочення працівників та закриття ліній виробництва.
    У ході наради Чобо Орбан повідомив, що на даний час підприємство працює, однак є питання переміщення лінії Mercedes за кордон – на вимогу німецького замовника концерну «Mercedes».
    В той же час власниками ТОВ «Джентерм Україна» покладено завдання так організувати процес виробництва у Виноградові, щоб запобігти скороченню людей.
     Таким чином, заради попередження звільнення та забезпечення роботою всіх наявних працівників, відбудеться переформатування роботи заводу у три зміни та ін.
    Товариством «Джентерм Україна» тривають переговори з підприємствами на Сході України щодо переміщення виробничих потужностей із зони військових дій на вивільнену площу заводу.
   На завершення наради була прийнята спільна домовленість щодо проведення таких зустрічей щодватижні.
Виноградівська міська рада
Архіви
Урядові сайти