Міський голова Степан Бочкай провів  ряд нарад.  Зокрема, по завершенню ремонту стадіону «Юність», відкриття якого планується у неділю, 29 травня 2016 р.

Обговорив  з представниками дорожніх організацій (Виноградівський дорожньо-ремонтний пункт Іршавського райавтодору)  питання  розчистки канав і чагарників вздовж доріг державного значення, які знаходяться на їхньому балансі.

Проведено нараду з дорожньо-будівельною компанією ТОВ «Укршляхбуд» по питанню капітального ремонту  4 міських вулиць і підписано угоди на їх виконання.

Також міський голова провів черговий прийом громадян, на якому побувало 18 чоловік. Торкались  різних питань, зокрема і  консультативних. Найбільше городян зверталось по  виділенню їм  матеріальної допомоги.