Головне меню

Сьогодні, 10 квітня 2017 р., у Виноградові відбулось урочисте вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки Андрію Андрійовичу Грізі.

На урочистостях виступив перший заступник міського голови Василь Ціцей, який, зокрема, сказав:

– Вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки Андрію Андрійовичу Грізі – це щира подяка спрaвжньoму педагогу, талановитому композитору і патріоту рідного міста. Крім педагогічної та музичної діяльності, він брав активну участь у громадському та політичному житті міста. Був депутатом міської ради 4-х скликань. Переконаний:  зараз кожен має подвійні почуття – гордість за Людину з великої літери і біль за його втратою. Сьогодні ми віддаємо честь інтелігентному, чуйному, співчутливому до людських проблем земляку і ця меморіальна дошка буде символом вдячної пам’яті нащадків за вагомий внесок Андрія Андрійовича Гріги в життя рідного міста. 

Крім виступів інших представників місцевої влади, з щирим сумом і душевним трепетом виступила  музична  вихованка Агнета Гриценко. Серед присутніх були не тільки учні і вчителі четвертої школи та ДШМ, але й близькі родичі та колеги і друзі по музичній творчості.

Захід приурочили до дня народження відомого земляка – 10 квітня йому виповнилося б 63 роки. Місце розташування меморіальної дошки на фасаді міської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 також обрали невипадково: саме в цьому навчальному закладі педагог пропрацював біля 40 років, тут базувався відомий арт-клуб «Прем’єра», тут зародилась ідея  створення міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона», засновником і директором якого був Андрій Гріга.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти