Головне меню

3.04.2020 р. відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалось питання про ситуацію, що склалася на території Виноградівського району у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

            Оприлюднюємо ПРОТОКОЛ №6 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, який є обов’язковим для виконання  на території Виноградівського району.

Виноградівська міська рада


Доводимо до відома мешканців міста, що для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи на всій території України.

            Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.

            Згідно з прийнятими змінами, на всій території України до кінця карантину діятиме заборона на:

            з 6 квітня перебування в громадських місцях без вдягнутої маски, респіратора;

            з 6 квітня переміщення групою осіб більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);

            перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків;

            відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон (крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності);

            відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

            відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, установ і закладів, що надають соціальні послуги;

            перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, тощо.

            Також постановою закріплюються правила проведення самоізоляції та обсервації.            Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється поліцейськими, військовослужбовцями, Національною гвардією, працівниками державних установ Міністерства охорони здоров’я тощо.

Виноградівська міська рада

            Нова редакція постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням


З метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території  міста коронавірусу COVID-19 у Виноградові продовжується проведення системних заходів щодо дезінфекції на відкритих територіях та місцях загального користування.

            Зокрема, сьогодні стартував  ранковий полив центральних вулиць міста сертифікованим дезінфікуючим розчином.

             Дані роботи з дезінфекції виконують працівники Виноградівського ВУЖКГ.

Виноградівська міська рада

            ФОТО


Як було анонсовано, згідно рішення виконавчого комітету від 24.03.2020 р. з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території  міста Виноградів коронавірусу COVID-19, сьогодні працівниками 6-ої державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України  з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області розпочато дезінфікуючу обробку місць загального користування у центральній частині міста.

             Роботи триватимуть і надалі.

Виноградівська міська рада

ФОТО


  Сьогодні, 25 березня 2020 р., у Виноградівській міській раді  відбулась нарада, що стосувалась вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню  на  території   міста Виноградів коронавірусу COVID -19.

         Участь у нараді взяли перший заступник міського голови Василь Ціцей, заступник міського голови Ігор Вантюх,  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Управління Держпродспоживслужби у Виноградівському районі Іван Стойка, начальник 6-ої державної пожежно-рятувальної частини Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області Володимир Масюк, начальник Виноградівського ВУЖКГ Михайло Білинець та директор ПП «Профдезінфекція» Степан Поп.

         У ході наради обговорено проведення системних заходів щодо дезінфекції на відкритих територіях, у місцях загального користування, зокрема: лавок та сміттєвих урн на території центрального скверу, тротуарів біля банків, установ, аптек, дитячих майданчиків та ранковий полив центральних вулиць міста.

         Засіб, яким оброблятимуть територію міста – це сертифікований дезінфікуючий розчин, що не пошкоджує зелені зони насаджень, будівельні матеріали, деревину, лаковані вироби, не призводить до корозії металів та є цілком безпечним для людей і тварин.

         До проведення дезінфекційних заходів на території міста  будуть залучені працівники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини та Виноградівського ВУЖКГ.

Виноградівська міська рада


Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Виноградівської міської ради, на якому було прийнято ряд рішень, серед яких – рішення «Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню на території міста Виноградів коронавірусу COVID-19».

     У К Р А Ї Н А

ВИНОГРАДІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2020 року  №57

м.Виноградів

Про  додаткові заходи  щодо  запобігання 

поширенню  на  території   міста Виноградів коронавірусу COVID -19

         Відповідно до ст. 5  Закону України „Про  захист населення  від  інфекційних  хвороб”,   п.3 частини  першої  статті  36 Закону України „Про місцеве самоврядування  в Україні”, постанов Кабінету  Міністрів  України  від  11 березня  2020  року №211 „Про  запобігання  поширенню  на території України  корона вірусу COVID-19” та  від  16 березня  2020 року  № 215  „Про  внесення  змін  до  постанови КМУ від 11.03.2020 р. №211”,  враховуючи  рекомендації  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Виноградівського району  Закарпатської області  від  16.03.2020 р. протокол №4, з   метою попередження  розповсюдження  захворюваності  на  гостру  респіраторну  інфекцію та запобігання  поширення  на  території  міста Виноградів корона вірусу COVID-19, виконавчий комітет Виноградівської міської ради

В И Р І Ш И В:

 1. Звернутися до власників супермаркетів, продуктових магазинів, мережі аптек, розташованих на території міста Виноградів:

–     безпідставно не підвищувати ціни на продукти харчування, медикаменти та товари першої необхідності;

– неухильно дотримуватись санітарно-епідеміологічних вимог, в тому числі  систематично здійснювати дезінфекційні заходи.

 1. Просити жителів міста Виноградів:

– обмежити пересування  на території м.Виноградів без крайньої необхідності;

– про осіб, які повернулися з-за кордону, повідомляти сімейним лікарям, у разі порушення вищезазначеними особами умов карантину звертатися до правоохоронних органів.

 1. Громадянам, які повернулися з країн, де виявлено масові факти захворювань на COVID-19, самоізолюватися на термін, визначений чинним законодавством України, при перших симптомах респіраторних захворювань невідкладно звертатися до сімейних лікарів.
 2. Рекомендувати керівникам підприємств,  установ та організацій,  які  розташовані  на території   міста,   незалежно  від  форм  власності та  господарювання  до закінчення дії обмежувальних заходів, пов’язаних із попередженням поширення хвороби коронавірусу COVID-19:

– запровадити  щоденний  температурний  скринінг персоналу,  негайно  відправляти  додому  на  самоізоляцію всіх  працівників,   які  мають  ознаки  гострих  респіраторних  захворювань;

– розглянути можливість переведення роботи персоналу на віддалений  доступ  із  застосуванням  електронних  комунікацій і технологій.

 1. Виноградівському ВУЖКГ та головам ОСББ м.Виноградів забезпечити проведення заходів з поточної дезінфекції в під’їздах житлових будинків (прилеглих територіях) та місцях загального користування; провести заходи по дератизації та дезінсекції.
 2. Керівникам Виноградівського ВУЖКГ, Виноградівського РЕМ, Виноградівської філії ПАТ «Закарпатгаз» вжити заходи по забезпеченню працівників, інспекторів та контролерів засобами індивідуального захисту (медичні маски, рукавички, антисептичні засоби тощо).
 3. Загальноміські Дні благоустрою, проведення яких визначено рішенням виконавчого комітету Виноградівської міської ради від 25 лютого 2020 року та заплановане на  03-04 квітня 2020 року перенести до закінчення дії обмежувальних заходів, пов’язаних із попередженням поширення хвороби коронавірусу COVID-19.
 4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадськістю міської ради провести інформування  громадян  (розміщення  на  офіційному сайті міської  ради)  щодо ситуації  з виявленням  захворювань,  спричинених  коронавірусом, його клінічні   симптоми та  заходи  профілактики.
 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на виконавчий  комітет  міської  ради.

Міський голова                                                                                              С.З.Бочкай


   Міське відділення поштового зв’язку «Виноградів» Закарпатської дирекції АТ “Укрпошта” (90300 м. Виноградів, вул. Миру,41, тел. контакт-центру: 0-800-300-545) працює в звичному режимі за таким графіком роботи:

День тижня Початок роботи (к.ч.) Кінець роботи(к.ч.)
понеділок-п’ятниця 8:00(без перерви) 18:00
субота 8:00(без перерви) 14:00
неділя вихідний вихідний

                На даний час  на території  м. Виноградів доставка пенсій та грошової допомоги  проходить згідно графіка.

            Про можливі зміни у графіку доставки  пенсійних виплат та грошової допомоги  буде повідомлено додатково.

Виноградівська міська рада


Оприлюднюємо ПРОТОКОЛ спільного  засідання тимчасової протиепідемічної комісії та наради при комісії  техногенно-екологічної безпеки  районної державної адміністрації від 19.03.2020 р., який є обов’язковим для виконання  на території Виноградівського району.

Виноградівська міська рада


Ми, депутати Виноградівської міської ради, глибоко стурбовані станом виконання на території міста Виноградів обмежувальних заходів, викладених у рішенні Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (від 16.03.2020 року), які передбачають тимчасово, до 3 квітня 2020 року, зупинити роботу об’єктів загального користування розташованих на території Закарпатської області та відповідно міста Виноградів, а саме:  усіх магазинів, ресторанів, закладів громадського харчування, крім продуктових та які спеціалізуються виключно на торгівлі засобами особистої гігієни, аптек та автозаправних станцій; а також музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів; дитячих майданчиків, у тому числі спортивних, фітнес-клубів, тренажерних залів, стадіонів, закладів санаторно-курортного типу.

На даний час вимоги вищезазначеного рішення виконуються не в повному обсязі та не всіма власниками об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, що знаходяться на території м.Виноградів. Також нехтують вимогами окремі мешканці міста, які відвідують без особливої потреби місця масового скупчення людей, зокрема дитячі майданчики, заклади громадського харчування тощо.

Як показує досвід зарубіжних країн найефективнішим способом попередження поширення хвороби коронавірусу COVID-19 є чітке дотримання громадянами обмежувальних заходів, посилення санітарно-гігієнічних норм та самоізоляція (утримання від контакту задля зменшення ризиків поширення хвороби).

На даний час є можливість не допустити поширення захворювання – чітко дотримуючись норм та заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Шановні мешканці міста! Будьте свідомими, бережіть власне здоров′я,  здоров′я ваших близьких та всіх мешканців міста!!!

Звернення прийнято на пленарному засіданні

тридцять сьомої позачергової сесії

Виноградівської міської ради

сьомого скликання

18 березня 2020 року


Сьогодні, 18.03.2020 р., відбулось засідання 37-ої позачергової сесії міської ради сьомого скликання, на якому були присутні 22 депутати із 26 обраних.

            Першим питанням порядку денного було звернення депутатів міської ради до мешканців міста щодо запобігання поширенню на території міста Виноградів коронавірусу COVID-19, дотримання громадянами обмежувальних заходів, посилення санітарно-гігієнічних норм та самоізоляції (утримання від контакту задля зменшення ризиків поширення хвороби).

            У зв’язку з виникненням нагальної потреби в оснащенні Виноградівської районної лікарні медичним обладнанням депутатами одноголосно прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету у сумі 800 тис. грн. для КНП «Виноградівська районна лікарня» на придбання двох апаратів для штучної вентиляції легенів та кисневого концентратора, необхідного для отримання чистого кисню з атмосферного повітря.

Виноградівська міська рада


 

Сьогодні, 18.03.2020р.,  на засіданні 37-ої позачергової сесії міської ради прийнято рішення про виділення коштів з міського бюджету у сумі 800 тис. грн. для КНП «Виноградівська районна лікарня» на придбання двох апаратів для штучної вентиляції легенів та кисневого концентратора, необхідного для отримання чистого кисню з атмосферного повітря.

 Виноградівська міська рада


17 березня 2020 року у кабінеті міського голови відбулося спільне засідання керівників міської та районної рад, депутатів та керівників медичних установ на території району.

  Ситуацію у нашому районі щодо впровадження заходів з протидії виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) обговорено за участю міського голови Степана Бочкая, голови Виноградівської районної ради Віталія Любки, його заступника Адальберта Сверенка, керівників – районної лікарні Олександра Милюкова та Центру первинної медико-санітарної допомоги Агати Гал, голів депутатських комісій  та депутатів міської ради Івана Матрунича та Йосипа Фізеші, начальника фінуправління Валерії Варги.

            Керівник КНП «Виноградівська районна лікарня» Олександр Милюков інформував присутніх щодо оснащення лікарні обладнанням для лікування хворих на коронавірус. На даний час в районі немає випадків захворювання на коронавірус. Однак наразі в лікарні є лише чотири апарати штучної вентиляції легенів  та існує нагальна потреба в закупівлі додаткових апаратів. Втім, у зв’язку з епідемією в світі, є гострий дефіцит такого обладнання. Тому сьогодні є можливість придбання лише чотирьох таких апаратів для Виноградівської районної лікарні.

            Відтак присутні обговорили питання закупівлі апаратів штучної вентиляції легенів та кисневого концентратора, необхідного для отримання чистого кисню з атмосферного повітря. Зокрема,  з міського бюджету передбачається виділити 800 тис.грн. на придбання двох апаратів середнього класу та кисневого концентратора.  Виноградівською районною радою буде розглянуте питання про виділення 1 млн 200 тис грн. на ці цілі.

            Як було вирішено на нараді, питання виділення коштів на закупівлю медичного обладнання буде розглянуте на позачергових сесіях міської та районної рад. Сесії будуть проведені у терміновому режимі − вже завтра, 18 березня 2020 року.

            Окрім того, керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги Агата Гал інформувала присутніх на нараді щодо  забезпечення амбулаторій району засобами захисту. Так, на сьогодні медичним працівникам не вистачає масок та дезінфікуючих засобів, які також наразі в дефіциті. Тож на нараді було вирішено звернутися до місцевих виробників щодо виготовлення масок власними силами.

Виноградівська міська рада

Виноградівська районна рада

ФОТО


16.03.2020 р. у Закарпатській ОДА відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглядалось питання попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19 та прийнято ряд обмежувальних заходів.

Оприлюднюємо ПРОТОКОЛ регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, який є обов’язковим для виконання  на території Виноградівського району.

Виноградівська міська рада


Відповідно до рішення позапланового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 р.:

 • призупинити роботу закладів громадського харчування, торгово-розважальних закладів, кав’ярень, спортивних та фітнес-залів, галерей, барів, клубів, дитячих розважальних та ігрових закладів, дискотек, пабів, ринків (окрім гуртових), усіх магазинів крім продуктових, аптек та АЗС,  розташованих на підвідомчій території;
 • забезпечити перебування в приміщенні закладів торгівлі продуктовими товарами, щоденного вжитку та побутового обслуговування не більше 10 відвідувачів на 50 квадратних метрів площі.

Виноградівська міська рада


Виноградівський міський голова Степан Бочкай підписав розпорядження про запровадження вимушених тимчасових  протиепідемічних заходів в адміністративних будівлях Виноградівської міської ради

Розпорядження


ПРОТОКОЛ № 3

позапланового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12.03.2020

 

 

 

Архіви
Урядові сайти