Головне меню

23 січня 2018 р. відбулась координаційна зустріч у рамках проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»). Участь у заході, що проходив у центральній районній бібліотеці, взяли  міські депутати, представники Виноградівської міськради, працівники Буківської сільської ради, бібліотечні працівники.       

            Менеджер  і координатор даного проекту Любов Квасюк і Тетяна Дементьєва (м. Київ) ознайомили учасників координаційної зустрічі із загальними цілями проекту ПУЛЬС, який впроваджується разом із Асоціацією міст України. Найперше, він  направлений на формування широкого кола підтримки місцевого самоврядування у громадах, сприяє інформуванню щодо суті реформи через підтримку їх бібліотеками і залучення громадськості до процесу децентралізації.

            Начальник інформаційно-аналітичного відділу та зв'язків з громадськістю міської ради Валерія Каналош зупинилась на  процесі формування  спроможної  Виноградівської міської об’єднаної територіальної громади, який проходить  з дотриманням всіх процедурних моментів створення ОТГ. Зокрема, на даному етапі відбувається підготовка проектів рішень спільною робочою групою. Згодом дані проекти будуть винесені на чергове громадське обговорення для його схвалення. Затим – направлення проекту даного рішення до Закарпатської ОДА для надання висновку відповідності його Конституції та Законам України.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти