Головне меню

 Сьогодні, 11 серпня 2021 р., з успішним проходженням ЗНО випускників шкіл Виноградівської міської територіальної громади, їхніх батьків та директорів навчальних закладів привітали заступник міського голови Віталій Любка, директор КУ «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо та в. о.  начальника відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун.

       Як зазначив Віталій Любка:

«Вже стало традицією для місцевої влади в кінці навчального року після складання  ЗНО  відзначати найкращих учнів за високі досягнення в навчанні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні ми радо привітали  інтелектуальну двадцятку наших випускників, які отримали від 190 до 200 балів. Зокрема, це випускники – Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 (7 чоловік), Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (5 чоловік), Виноградівської гімназії (4 чоловік), Виноградівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (2 чоловік) та по

одному з Фанчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Великопанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів».

      Під час заходу випускникам вручено подяки Виноградівської міської ради, КУ «Центр з обслуговування закладів освіти», відділу освіти, молоді та спорту, а також сертифікати на отримання матеріального відзначення від 3 до 9 тисяч грн. (по 3 тис. за один предмет).

       В добру путь, наша інтелектуальна двадцятка!

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти