Головне меню

Сьогодні, 1 квітня 2022 р., у Виноградівській міській раді відбулась зустріч з художницею, викладачем Харківської державної академії дизайну та мистецтв, автором першого патріотичного муралу у нашому місті Анастасією Худяковою.

Як зазначив міський голова Степан Бочкай: «Війна внесла свої корективи в життя кожного з нас. Також змінилось і життя молодої художниці, яка через військові дії вимушена була покинути рідне місто та переїхати у безпечніше місце. За короткий час перебування у Виноградові дівчина проявила ініціативу і з допомогою небайдужих та патріотично налаштованих мешканців нашої територіальної громади втілила в життя свою ідею – створила перший арт-об’єкт монументального живопису  у Виноградові».

На зустрічі від імені присутніх та всієї громади міський голова висловив вдячність художниці за творчий подарунок мешканцям міста, за почуття патріотизму як символ єднання України і нашої майбутньої перемоги.

На завершення Анастасії Худяковій вручено подяку Виноградівської міської ради, грошове заохочення від народного депутата України Владіслава Поляка та сертифікати.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти