Головне меню

У м. Виноградів відбулось урочисте вшанування міської команди ФК «Севлюш» з нагоди перемоги в чемпіонаті Закарпатської області 2018 року і здобуття суперкубка Закарпатської області з футболу.

            На урочистостях були присутні футболісти, тренери, керівництво та персонал команди,  а також почесні гості – депутат Верховної Ради України, почесний голова Федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо, перший заступник голови Закарпатської ОДА, голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, заступник голови ФФ Закарпаття Віктор Качур, депутат Закарпатської обласної ради Владіслав Поляк, Виноградівський міський голова Степан Бочкай та його перший заступник Василь Ціцей, президент ФК «Севлюш» Іван Матрунич та голова Виноградівської районної ради  Віталій Любка.           

Підбиваючи підсумки футбольного сезону-2018 року, виступаючі Михайло Ланьо, Іван Дуран, Владіслав Поляк, Степан Бочкай висловили теплі слова на адресу переможців, які, демонструючи свою майстерність, командну згуртованість та волю  до перемоги, досягли високого звання.

                         Міський голова Степан Бочкай, зокрема, сказав:

  • Довгоочікуваними для всіх нас були сьогоднішні спортивні здобутки. Їм передували два звання віце-чемпіонів Закарпатської області, звання бронзових призерів, володаря суперкубка 2016 року, фіналіста  кубка та суперкубка Закарпатської області 2017 р. Команда весь сезон грала без поразок, протягом сезону пропустила найменшу кількість голів, а забила у ворота суперників найбільше голів. Адріан Пуканич та Михайло Чедрик у спорі кращих бомбардирів зайняли 1 та 2 місце. За цими високими  званнями і цінними спортивними  нагородами стоїть напружена і тривала робота  футболістів, тренерів, керівництва команди. Варто відзначити, що спільними зусиллями міської ради, меценатів та спонсорів створені належні умови для тренувань і проведення  матчів, втілюється ряд напрацювань щодо зміцнення матеріальної бази міських спортивних об’єктів. Бажаю вам не зупинятися на досягнутому, продовжувати демонструвати футбол високого рівня, здобути ще не одну велику перемогу і високими спортивними здобутками прославляти наше місто!

Михайло Ланьо, Іван Дуран та Віктор Качур вручили відзнаки та нагороди Федерації футболу Закарпаття. Також міський голова Степан Бочкай нагородив подяками та грамотами Виноградівської міської ради за вагомий особистий внесок у перемогу, розвиток  футболу у м. Виноградів, створення умов для занять і проведення футбольних матчів, активну підтримку та пропаганду здобутків ФК «Севлюш» та з нагоди перемоги у чемпіонаті Закарпатської області 2018 року та здобуття суперкубка Закарпатської області з футболу.

Виноградівська міська рада

ФОТО

 

Архіви
Урядові сайти