Головне меню

Зважаючи на те, що пандемія коронавірусної хвороби почала наступати новими небезпечними штамами, закликаємо вас скористатися всіма наявними можливостями та зробити щеплення від небезпечної хвороби.

 Для працівників закладів освіти та дошкільної освіти це особливо важливо, оскільки вони працюють у постійному контакті з учнями, дошкільнятами, батьками, а тому знаходяться в зоні особливого ризику.

На даний час повний курс вакцинації є ключовим моментом у захисті від усіх штамів Covid-19, включно з «Дельта». Щеплення здійснюються вакцинами, які рекомендовані ВООЗ: Comirnaty/PfizerBioNTech, CoronaVac/Sinovac Biotech, AstraZeneca (Covishield, SKBio), Moderna.

 Після отримання двох доз кожен імунізований отримує Міжнародне свідоцтво про вакцинацію.

Наголошуємо на тому, що Уряд змінив умови роботи закладів освіти під час карантину.

Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. №787 внесено зміни до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, згідно з якими у разі встановлення «жовтого», «помаранчевого», «червоного» рівня епідемічної небезпеки забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

На даний час відсоток вакцинації освітян на території Виноградівської міської ТГ складає 16,2. До прикладу,  у сусідній Пийтерфолвівській громаді цей відсоток значно вищий – 29,8%. На жаль, з такими низькими відсотками вакцинації розпочати новий навчальний рік у Виноградівській міській територіальній громаді буде неможливо.

Виноградівська міська рада звертається до працівників закладів освіти та дошкільної освіти з проханням активізувати імунізацію  та долучитися до щеплення, щоб розпочати новий навчальний рік у звичному режимі, без елементів дистанційного навчання.

Повідомляємо, що для більшого охоплення вакцинацією та для зручності населення на Закарпатті розроблено новий алгоритм: всі бажаючі зможуть отримати щеплення на базі шкіл, де працюватимуть виїзні мобільні бригади.

Будьте здорові!

     Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти