Головне меню

 Виноградівська міська рада стурбована станом виконання обмежувальних заходів щодо запобігання поширенню на території м.Виноградів  коронавірусу COVID-19.

            На даний час вимоги у рамках загальнонаціонального карантину виконуються не в повному обсязі та нехтуються окремими мешканцями міста, які легковажать рекомендаціями залишатися вдома та без особливої потреби виходять на вулиці, про що свідчать факти безпідставного перебування виноградівців у скверах та центрі міста.

            Звертаємось до мешканців міста, які у період запровадження карантину прибули з-за кордону та взяли на себе зобов’язання щодо самоізоляції про необхідність чіткого дотримання самоізоляції на термін, визначений чинним законодавством України, про невідкладне звернення до сімейного лікаря при виникненні перших симптомів респіраторних захворювань, про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення дотримання умов самоізоляції.

            Також уряд анонсував запровадження більш жорстких заходів безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року, зокрема:

            – домашня ізоляція,

            – соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років,

            – обмеження відвідування парків та зон відпочинку,

            – заборона перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

            – переміщення групою осіб більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

             – перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

            – відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

            – відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

            – проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

             Виноградівська міська рада звертається до громадян міста з проханням неухильного дотримання вищенаведених вимог, чіткого виконання умов самоізоляції особами, які прибули з-за кордону, а про випадки порушення ними домашньої ізоляції та про факти безпідставного перебування осіб у скверах та центрі міста негайно повідомляти міську раду за тел. (03143) 2-20-98 та Виноградівське відділення поліції за номером «102».

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти