Головне меню

Державна казначейська служба України

Голові С.І.Харченко

                                                     ГУДКСУ у    Закарпатській області

                             Начальнику І.П.Шоля

                                                   УДКСУ у Виноградівському районі

                                  Начальнику С.М.Лакатош

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Виноградівської міської ради шостого скликання

Ми, депутати Виноградівської міської ради шостого скликання, глибоко стурбовані ситуацією, що складається з проплатою вартості виконаних робіт, наданих послуг, інших платежів, що виконані на об’єктах міста Виноградова у 2013 р. Нам не зрозуміло, як могло статись так, що офіційно зареєстрована заборгованість за виконані роботи, отримані послуги, придбані товари і матеріали станом на 01.01.2014 року склала 1 461 700,00 грн. В той же час на рахунках міської ради є понад 7 млн. грн. вільних лишків. Тобто міська рада, маючи на рахунках кошти, маючи призначення, подавши відповідні документи казначейству, не змогла розрахуватись за виконані роботи, отримані послуги, придбані товари та матеріали. Якщо до вказаних сум додати неотримання комунальними підприємствами, передбачених бюджетом міста, коштів на поповнення статутних фондів в розмірі 490 тис.грн, аванси на придбання матеріалів при реконструкції доріг у сумі 482,3 тис. грн., то стає зрозумілим наскільки дії казначейства є незаконними та направлені на розвал міського господарства м.Виноградова.

В результаті таких дій казначейств, підприємствам-виконавцям робіт,  надавачам послуг за бюджетні кошти  грозить банкрутство, масові звільнення, фінансові санкції, а це вже – нестабільність, невдоволення за які комусь слід нести відповідальність.

В зв’язку з викладеним, ми, депутати Виноградівської міської ради, вимагаємо, у встановлені законом терміни, надати наступну інформацію:

-хто винуватий у ситуації, що склалась з проплатами бюджетних коштів?

Звернення депутів до казначейства

Архіви
Урядові сайти