Головне меню

Народному депутату України

Поляку Владіславу Миколайовичу

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Виноградівської міської ради Закарпатської області сьомого скликання

щодо сприяння в капітальному ремонті будівлі вокзалу залізничної станції

Виноградів-Закарпатський

 

Ми, депутати Виноградівської міської ради, глибоко стурбовані  незадовільним станом  будівлі вокзалу залізничної станції „Виноградів-Закарпатський”.

„Виноградів-Закарпатський” – проміжна залізнична станція Львівської залізниці,  розташована у місті Виноградів Закарпатської області. Поряд зі станцією бере початок вузькоколійна залізниця “Виноградів-Хмільник”  (функціонує із 1906 року), яка є однією з небагатьох робочих вузькоколійних залізниць України та являється туристичною візитівкою Закарпаття (періодично організовуються туристичні поїздки Боржавською вузькоколійкою, в тому числі у рамках проведення Міжнародного фестивалю виноградарів-виноробів „Угочанська лоза”).

м. Виноградів є прикордонним населеним пунктом з добре розвинутою туристичною сферою (це унікальні природно-кліматичні, історико-культурні та національно-етнографічні ресурси), яке щороку відвідує численна кількість українських та іноземних туристів і перше, що вони бачать, прибуваючи до міста  – залізничну станцію, яку було відкрито  24 жовтня 1872 року у складі залізниці Чоп – Королево.  Варто зауважити, що  будівля вокзалу станції сьогодні перебуває у вкрай незадовільному стані, адже за роки незалежності України були проведені лише два косметичні ремонти (це мінімальна покраска та побілка приміщення станції), а її капітальний ремонт  взагалі не проводився.

Враховуючи вищенаведене, з метою подальшого соціально-економічного та культурного розвитку м.Виноградів, просимо Вас звернутися від імені Народного депутата України до ПАТ „Укрзалізниця” щодо невідкладного проведення капітального ремонту  будівлі вокзалу залізничної станції Виноградів-Закарпатський.

 Звернення прийнято на пленарному засіданні

тридцять третьої  (позачергової) сесії

Виноградівської міської ради

сьомого скликання

13 листопада 2019 року

 

Архіви
Урядові сайти