Головне меню

Напередодні професійного свята Дня працівників соціальної сфери у малому залі Виноградівської міської ради відбулись заходи.

Соціальних працівників громади, представників Центру надання соціальних послуг та структурних підрозділів міськради відповідного напрямку привітав заступник міського голови Василь Тесличко:

«Вашу чуйність та вашу опіку відчуває немала кількість населення нашої громади, це – пенсіонери, особи з інвалідністю, діти-сироти, малозабезпечені, багатодітні сім’ї та інші громадяни. Ваша праця  – скромна та не завжди помітна, але надзвичайно важлива. За це висловлюю вам слова щирої шани  та поваги!».

З нагоди професійного свята присутнім були вручені квіти та відзнаки.

Зокрема, за багаторічну сумлінну працю у соціальній сфері та добросовісне виконання службових обов’язків грамотами Центру надання соціальних послуг Виноградівської міської ради нагороджені соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома та денного перебування: Бодов Віра Василівна, Марканич Наталія Іванівна, Потокі Марія Юріївна, Сочка Марія Іванівна та Ягер Тетяна Олексіївна.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти