Сьогодні, 16 листопада, відбулось планове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка та за участі членів комісії, запрошених.

На комісії були розглянуто  чотири  питання, які попередньо детально опрацьовані фахівцями служби у справ дітей, а саме: про встановлення графіка зустрічей з дитиною, позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, надання дозволу на вчинення правочинів.

У ході засідання заслухано клопотання та заяви, що надійшли у листопаді поточного року. Члени  комісії  брали активну участь у обговоренні, вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

Після розгляду питань порядку денного прийняті рішення,  які направлені на забезпечення прав дітей згідно чинного законодавства України.