Головне меню

9 червня ц.р. у Виноградівській міській раді під головуванням заступника міського голови Василя Тесличка відбулось засідання комісії з обстеження стану русла річки Тиси на території Виноградівської міської ради та контролю за дотриманням її розчистки.

Участь у засіданні взяли голови постійних депутатських комісій: з питань комунальної власності та земельних відносин Михайло Роман, з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій Тетяна Сугай, представники МУВГ, Виноградівського РВП УТМР, Виноградівської поліції та представники структурних підрозділів міської ради, старости населених пунктів.

У ході засідання  начальник відділу водних об’єктів, техногенно-екологічної безпеки Виноградівського МУВГ Алла Фіцай надала роз’яснення членам комісії про заходи з регулювання водних відносин при проведенні робіт із розчистки русел річок в басейні р. Тиса у Закарпатській області.

Членами комісії обговорено стан господарської діяльності у міждамбовому просторі на річці Тиса та інформовано про ситуацію з розчистки русла річки Тиса на території Виноградівської міської територіальної громади.

За наслідками наради прийнято рішення щодо проведення обстеження стану русла річки Тиса та проведення контролю за розчисткою русла з метою прийняття подальших рішень.

Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти