Головне меню

З метою поліпшення санітарного стану, благоустрою та озеленення населених пунктів Виноградівської територіальної громади, у відповідності до Закону України „Про благоустрій” та згідно рішення виконавчого комітету міської ради від 05.03.2021 р. № 45, відбулись заходи по проведенню місячника озеленення, санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Виноградівської територіальної громади.

Так, напередодні, 21 квітня у міській раді, під головуванням міського голови Степана Бочкая проведено чергову нараду, на якій обговорено хід проведення Днів благоустрою. Також створено міську комісію, до складу якої увійшли керівники та спеціалісти міської ради, керівники підприємств та організацій, які займаються благоустроєм у місті, а також представники силових структур.

Сьогодні, 23 квітня до загальноміських Днів благоустрою приєднались представники підприємств, установ, організацій, трудових колективів, в ході яких було приведено в належний вигляд прилеглі території.

Зважаючи на те, що діють умови карантинних обмежень, реалізація заходів відбувалась із дотриманням усіх протиепідемічних норм.

          У ході проведення місячника санітарної очистки, благоустрою, озеленення та Днів благоустрою сподіваємось, що мешканці нашої громади,  працівники організацій і установ, підприємці, молодь і надалі активно долучатимуться до наведення порядку у нашій спільній територіальній громаді.

ФОТО

     Виноградівська міська рада

Архіви
Урядові сайти