Виноградівська міська рада інформує:

Завершився прийом пропозицій та зауважень громадян щодо перейменування назв вулиць Виноградівської міської територіальної громади

Нагадуємо, шо 19 квітня ц.р. у малому залі засідань Виноградівської міської ради відбулося перше засідання комісії щодо перейменування вулиць Виноградівської міської територіальної громади, створеної розпорядженням міського голови  від 12 квітня 2022 року №49.

Визначено загальний перелік вулиць та провулків населених пунктів громади, що підлягають перейменуванню (з урахуванням історії рідного краю, думки фахівців, краєзнавців) та дано старт громадському обговоренню з метою врахування пропозицій та думки мешканців громади.

Протягом місяця на електронну адресу відділу містобудування та архітектури міської ради надійшло 72 звернення від громадян, які  надали 224 пропозиції щодо перейменування назв вулиць міста та населених пунктів Виноградівської міської територіальної громади (зокрема 160 пропозицій по місту Виноградів).

Також надійшли колективні звернення мешканців окремих вулиць, які виступають проти їхнього перейменування.

Всі отримані пропозиції громадськості будуть розглянуті та враховані на черговому засіданні комісії.