Виноградівський міський голова Степан Бочкай  підписав розпорядження про завершення опалювального періоду 2021-2022 років для установ і організацій, що фінансуються з бюджету Виноградівської міської ради з 15 квітня 2022 року.

КНП «Виноградівська районна лікарня» Виноградівської міської ради, Великокопанській ЗОШ І-ІІІ ст. та Дротинській ЗОШ І-ІІІ ст. Виноградівської міської ради дозволено, а ВПУ-34 м.Виноградів рекомендовано у разі необхідності та з метою підтримки в закладах оптимальної температури, завершити опалювальний період після 15 квітня 2022 року, але не пізніше  1 травня 2022 року.

Виноградівському відділенню акціонерного товариства „Оператор газорозподільної системи „Закарпатгаз” відповідно до діючих норм і правил пропоновано здійснити щорічні заходи з опломбування газових опалювальних приладів в установах та закладах, що фінансуються з бюджету Виноградівської міської ради.