Цими днями учні 9-А та 9-Б класів Оноцької ЗОШ І-ІІІ ступенів за участі вчителя англійської мови і класного керівника Онисько Йолани Петрівни, заступника директора з виховної роботи Ластівки Ганни Іванівни, педагога-організатора Потокі Марії Михайлівни та старости с.Онок Турянин Надії Петрівни долучились до екологічної акції по прибиранню території «Мокош» в с.Онок.

Акція відбулась у рамках уроку англійської мови «Збережи нашу планету чистою» та виховного уроку «Це не моє сміття, але це моя планета».

Під час акції юними активістами прибрано територію урочища «Мокош» в с.Онок та зібрано біля трьох десятків мішків сміття.

Таким чином, активна молодь разом зі своїми наставниками привертає увагу до охорони навколишнього середовища і показує, наскільки це важливо, адже кожній людині важливо пам’ятати, що чисте довкілля залежить, перш за все, від нас самих.

Виноградівська міська рада висловлюємо подяку усім учасникам за активну участь у екологічній акції по прибиранню.