Відповідно до рішення Ради оборони області №55 від 06.12.2022 року «Про невідкладні заходи для забезпечення і підтримки енергосистеми та захисту безпеки населення» з 6 грудня 2022 року на території області заборонено використання освітлення зовнішньої реклами, рекламних вивісок та підсвіток.

Виноградівська міська рада переконливо просить суб’єктів господарювання всіх форм власності міської територіальної громади припинити використання рекламного освітлення (зовнішньої реклами, рекламних вивісок, підсвіток тощо), а також освітлення територій та приміщень закладів громадського харчування, роздрібної торгівлі після завершення робочого часу

Разом з тим наголошуємо на необхідності вжити заходів щодо зменшення енергоспоживання шляхом економного та раціонального використання електроенергії у робочий час та розглянути можливість забезпечення власної діяльності альтернативними джерелами живлення для безперебійного функціонування.

Обмеження направлені на забезпечення відновлення та підтримки роботи енергосистеми України, створення умов для спроможності енергосистеми забезпечувати функціонування об’єктів критичної інфраструктури та зменшення енергоспоживання.

Згідно Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради оборони області є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, суб’єктами господарювання всіх форм власності, громадянами.