Через значні руйнування енергетичної інфраструктури держкомпанія НЕК «Укренерго» впроваджує стабілізаційні відключення електроенергії.

Сьогодні на території Виноградівської міської територіальної громади, як і у всій Україні, застосували графіки аварійних відключень електроенергії.

Графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів та на відміну від планових – не містять дату та час дії обмежень. Їх будуть застосовувати, щоб зменшити дисбаланс в енергосистемі та щоб уникнути масштабних відключень.

Відключення електроенергії відбувається тільки за командою НЕК «Укренерго». Щойно «Закарпаттяобленерго» отримає таку вказівку, фахівці діятимуть оперативно – протягом 15 хвилин вони повинні вжити необхідних заходів, аби зменшити навантаження на енергосистему.

Саме тому передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це мешканців громади заздалегідь неможливо.

Відновлення електропостачання також відбувається за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго».

Дякуємо всім за розуміння та просимо обмежити споживання електроприладів, особливо в години пікових навантажень на енергосистему: з 6:00 до 9:00 та з 17:00 до 23:00.