Головне меню

Сьогодні, 16.12 2021 р., у у кабінеті заступника міського голови Віталія Любки за ініціативи депутатської групи «За розвиток» відбулась зустріч, де обговорено питання проведення позачергової бюджетної сесії міської ради з метою направлення коштів виплат грошових винагород до Новорічно-Різдвяних свят працівникам закладів освіти Виноградівської міської територіальної громади.

У зустрічі також приймали участь керівник комунальної установи «Центр з обслуговування закладів освіти» Юрій Свищо, в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту Галина Чабрун, начальник фінансового відділу міської ради Ганна Марушка.

Вчора Кабінетом Міністрів України  прийнято розпорядження від 15 грудня 2021 р. N 1662-р «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2021 році та перерозподіл деяких видатків державного бюджету і надання кредитів з державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2021 рік».

Згідно даного розпорядження  чотири громади Закарпатської області, в т.ч. Виноградівська міська територіальна громада, отримають дофінансування освітньої галузі.

Як зазначив Віталій Любка: «Необхідно в найкоротші строки  провести позачергову сесію міської ради з тим, щоб до Новорічно-Різдвяних свят здійснити виплати працівникам освіти» та доручив відділу освіти, молоді та спорту оперативно провести необхідні розрахунки.

Архіви
Урядові сайти