Головне меню

Опубліковані результати поглибленого дослідження спроможностей центральної, регіональної та місцевої влади у сфері публічного інвестування, яке було проведено за ініціативи Мінрегіону та при підтримці проєкту SURGe «Супровід урядових реформ в Україні». Йдеться про інвестиції, які здійснюються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування за публічні кошти у «тверду» інфраструктуру: дороги, лікарні, школи, дитячі садки, громадські простори, а також у людський і соціальний капітал, інновації, розвиток підприємництва тощо.

Під час роботи над аналітичним звітом було проведено комплексне дослідження стану і проблем публічного інвестування у двох пілотних регіонах: Черкаській і Чернігівській областях.

Дослідження висвітлює результати аналізу спроможностей у таких сферах, як:

  • стратегічне планування та довгострокове бюджетування;
  • залучення до планування представників усіх зацікавлених сторін;
  • координація політик на всіх рівнях врядування та між секторами;
  • використання традиційних та інноваційних механізмів фінансування;
  • забезпечення прозорих і конкурентоспроможних закупівель із відповідними системами внутрішнього контролю;
  • використання інформації моніторингу та оцінювання для покращення якості управлінських рішень.

Характеристика спроможності за кожним з напрямів включає: опис міжнародного досвіду, аналіз українського законодавства та наявних практик, характеристику прогалин і рекомендації щодо розв’язання виявлених проблем.

Завантажити дослідження «Публічне інвестування для регіонального розвитку: спроможності, прогалини і рекомендації» можна тут.

Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти