Головне меню

%d1%81%d0%b22Заборона  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище,  призначення нового заступника міського голови  та збільшення фінансової допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку

          Сьогодні, 22 грудня 2016 р.,  відбулась  остання в цьому році дев’ята  сесія міської ради сьомого скликання. Питань до порядку денного назбиралось 13, зокрема, «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Виноградівської міської ради на 2017 рік», «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.01.2016 р. №50 «Про бюджет міської ради на 2016 р.» (нова редакція), «Про бюджет міської ради на 2017 рік», «Про структуру і чисельність апарату міської ради», «Про затвердження  на посаду заступника міського голови», «Про затвердження розміру допомоги на поховання непрацюючих громадян працездатного віку», «Про продовження дії міських Програм», «Про затвердження міської «Програми  інноваційно-інвестиційного розвитку міста Виноградів на 2017-2020 роки», «Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу ВУЖКГ», «Про прийняття та передачу матеріальних цінностей на баланс ВУЖКГ»,  «Про затвердження списку присяжних Виноградівського районного суду»,  «Про розгляд  заяв та звернень з питань землекористування»,  «Про пророблену роботу Виноградівською райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району».

            У сесійній залі  присутні 19 депутатів  із 26 обраних,  решта відсутні з поважних причин. Кворум є і депутати приступили до роботи. Попередньо всі питання порядку денного були розглянуті та обговорені на засіданнях  постійних комісій, тож голосування йшло чітко і злагоджено.

%d1%81%d0%b2            Затвердили депутати претендента  на посаду заступника міського голови. Ним став уже колишній заступник начальника Держгеокадастру у Виноградівському районі Грабар Сергій Аркадійович. Опіковуватиметься новий заступник земельними питаннями. На сесійному засіданні  він стисло окреслив майбутній фронт робіт і напрацювань по інвентаризації землі у місті та генеральному плану.

            Одноголосним рішенням депутатського корпусу фінансова допомога на поховання непрацюючих громадян працездатного віку з 1 січня  2017 року збільшиться на одну тисячу гривень і становитиме 2000 грн. Також одноголосно  продовжено дію на наступний рік  5 міських програм. Пакетом проголосували за земельні питання.

%d1%81%d0%b21            Заключним питанням сесійного засідання стала інформація голови Виноградівської РДА Михайла Русанюка про пророблену роботу райдержадміністрацією у вирішенні питання розміщення полігону для утилізації безпечних твердих побутових відходів на території Виноградівського району.  Станом на кінець ц. р. місце розташування   майбутнього полігону відсутнє, не має також  інвестора.

            Власними думками та стурбованістю своїх  виборців на тему перезавантаження міського сміттєзвалища, яке може стати для Виноградова екологічним лихом, поділились депутати Тетяна Сугай, Михайло Роман,   Марія Чейпеш, Василь Мисар, Іван Матрунич та міський голова Степан Бочкай.  У сесійній залі була висловлена пропозиція  заборонити  ввезення твердих побутових відходів з сіл району на міське сміттєзвалище з 1 лютого 2017 року. За неї міські депутати проголосували одноголосно.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

           Також депутатський корпус Виноградівської міської ради зібрав трирічній Алісі Дан з Виноградова, яка хворіє на гострий лімфобласний лейкоз,   2.867 грн. на лікування.  Згодом до фінансової підтримки долучився голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк та працівники міськради.

            Виноградівська міська рада

 

Архіви
Урядові сайти