Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, протягом 9 квітня на більшій частині території Закарпатської області очікуються значні дощі, вдень з грозами, в окремих пунктах сильні зливи. В другій половині дня і ввечері 8 квітня та 9 квітня посилення південно-західного західного вітру до 15-20, місцями у горах 25-30 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

За повідомленням Виноградівського міжрайонного управління водного господарства 9 – 10 квітня, на річках Закарпатської області, очікується підвищення рівнів води на 0,5 – 1,5 м над рівнями води на 8 годину 08.04.2022 р., переважно в межах корінних берегів, в нижніх течіях Боржави – на 1,5 – 2,0 м вихід води на заплаву, можливе початкове підтоплення автодороги Великі Ком’яти-Шаланки, сільгоспугідь сіл Кам’янське, Заріччя, Сільце, Великі Ком’яти (рівень небезпеки помаранчевий).