Як повідомив Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, 17-18 січня на річках Закарпатської області очікуються підвищення рівнів води на 0,5-1,5 м (над рівнями на 8 год. 17 січня) переважно в межах корінних берегів (без негативних наслідків).

Очікується можливий вихід води на заплаву: Латориця – Мукачево; Стара – Зняцьово; Уж – Ужгород; Тур”я – Сімер (рівень небезпеки – жовтий). На р.Боржава – с.В.Ремети 17-19 січня очікуються підвищення на 2,0-2,5м вихід води на заплаву, можливі підтоплення сільгосп угідь сіл: Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмельник, Пушкіно, Оросієво, Квасово та автодороги Шаланки – Великі Ком’яти (рівень небезпеки – помаранчевий).

Протягом доби 18 січня на більшій частині території Закарпатської області очікуються значні, місцями сильні дощі, на високогір’ї з мокрим снігом. На високогір’ї налипання мокрого снігу, хуртовини. Вдень окремі грози. Вночі місцями, вдень на більшій частині території області пориви південного вітру до 15-20 м/с, на високогір’ї – до 25 м/с. (І рівень небезпечності – жовтий).