Головне меню

В Україні створили портал “Поряд”, за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

Платформу створила команда однодумців за ініціативи Олександра Качури. “Поряд – це портал, що єднає українців. Наша мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів та постів в соціальних мережах. Все в одному місці, просто і зручно”, – так описують платформу її творці.

Як отримати допомогу

■ зайти на портал poryad.in.ua;

■ натиснути кнопку “Потрібна допомога”;

■ заповнити коротку форму;

■ після отримання допомоги натиснути “Отримав допомогу”.

Потім заявку побачать українці, які можуть допомогти, та вийдуть на зв’язок.

Як допомогти

зайти на портал poryad.in.ua;

■ обрати свій регіон в рядку пошуку;

■ обрати те, чим ви можете допомогти, із запитів, які розстортовані за категоріями;

■ натиснути кнопку “Допомогти”.

На платформі крім стандартних гуманітарних категорій по типу “їжа” та “Ліки” є категорія “Консультації” де українці зможуть звернутись за допомогою до юристів, психологів та інших фахівців

Команда “Поряд” наголосила, що вони не волонтерська організація, і вони самі не надають допомогу, оскільки цей сервіс створений для розміщення запитів та їх пошуку. Мета засновників – надати ефективний інструмент для допомоги та взаємодії. “Поряд – це про пряме волонтерство без посередників. Ти сам вирішуєш кому і як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами”, – зазначили засновники.

Архіви
Урядові сайти