Головне меню

Шановні працівники дитячої школи мистецтв імені Бели Бартока!

            Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею –  75-річчя з дня заснування закладу!

            Свою історію мистецький заклад веде з 1946 року, а ім’я Михайла Рощахівського – педагога, фольклориста, диригента, композитора увійшло в історію нашого міста як засновника та директора музичної школи у тодішньому Севлюші, який  своєю музично-громадською діяльністю зробив значний внесок у розвиток нашої культури і мистецтва.

            Виноградів пам’ятає  і шанує пам’ять  першого директора музичної школи  Михайла Рощахівського. На його честь названа одна з вулиць нашого міста.

            Колектив Виноградівської дитячої школи мистецтв ім. Б. Бартока — це професіонали своєї справи, які використовують у роботі  новітні методики викладання, враховуючи всі аспекти сучасної педагогіки та ретельно підбирають індивідуальний підхід до кожної дитини. 

            Окрема вдячність ветеранам, пенсіонерам,  які передали багатьом учням безцінні духовні і музичні скарби.

            Вже 75 років ви, шановні викладачі, плекаєте юні таланти, ділитеся таїнством пізнання глибин музики, танцю та образотворчого мистецтва. Учні школи – численні переможці і лауреати міжнародних, всеукраїнських, обласних та районних конкурсів і фестивалів, незмінні учасники міських культурно-масових заходів.

            Виноградівська дитяча школа мистецтв ім. Б. Бартока має багато відзнак за значний вклад у справу естетичного виховання підростаючого покоління та активну пропаганду музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва.

            Головна оцінка вашої роботи – це не тільки  професійні успіхи, але й щира вдячність учнів, батьків  та всіх поціновувачів прекрасного.

            В які б складні часи ми не жили, мистецтво  ніколи не втрачає свого значення!

            Тож щиро бажаємо всім вам доброго здоров’я, достатку наснаги, успіхів  та  підкорення нових творчих вершин!

Виноградівська міська рада 

Архіви
Урядові сайти