Головне меню

Виноградівська міська рада та виконавчий комітет щиро вітають з сьогоднішнім 99-річчям з дня народження Почесного громадянина міста Виноградів Козака Андрія Михайловича.

Бажаємо поважному імениннику, найперше – міцного здоров’я, миру, щастя, доброго настрою та достатку!

Звання «Почесний громадянин міста Виноградів» Козаку Андрію Михайловичу присвоєно у 2003 році.

Народився 8 листопада 1923 р. у с. Пилипець Міжгірського району в сім’ї селянина-бідняка. У родині було 12 дітей, з яких вижило тільки п’ятеро. Працювати розпочав з 6 років, випасуючи худобу односельчан. У 1938 р. закінчив 8 класів народної школи в с. Пилипець.

У часи Другої світової війни брав участь у визволенні Чехословаччини і Польщі, двічі поранений, нагороджений орденами та медалями, а також рядом інших ювілейних медалей та орденів.

Працював секретарем Міжгірської сільради, у лісгоспі, був головою колгоспу «Перемога», заступником голови Міжгірського райвиконкому.

Заочно закінчив Львівський лісотехнічний інститут (інженерно-економічний факультет).

Після укрупнення районів направлений на роботу директором Виноградівської взуттєвої фабрики, яка за 10 років його керівництва зайняла лідируючі позиції в своїй галузі.

У 1973 р. обраний головою Виноградівського районного виконавчого комітету, де пропрацював до виходу на пенсію.

З початку створення ветеранської організації (1987 р.) був обраний заступником голови, також довгий час був головою районної ради ветеранів війни і праці.

Указом Президента України у 2007 р. відзначений державною нагородою – орденом «За заслуги» III ступеня.

Виноградівська  міська рада

Архіви
Урядові сайти