Головне меню

%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%bd%d1%82Шановні учасники  волонтерського руху!

            Сердечно вітаю Вас із Міжнародним Днем волонтера, який  у теперішній час військових дій на Сході України набув великої значимості.  Наше  місто і район відомий великою когортою справжніх людей із щирими, нечерствими серцями.

            Рух підтримки Закарпатських військових-Виноградів по праву вважається найпотужнішим і найзгуртованішим у цілому Закарпатті.  Завдяки волонтерам наші земляки-військові в зоні АТО отримують життєво необхідну допомогу і постійно відчувають моральну підтримку.

            Слова глибокої вдячності висловлюю також всім тим, хто за велінням серця безкорисливо віддає себе справі допомоги немічним, одиноким і престарілим.

            Ви – люди різного віку, статі і віросповідання – завжди  знаходитесь на передньому плані волонтерських місій. Ваші благородні наміри, добровільна праця і посильна матеріальна підтримка  запалює вогнем надії душі тих, хто потребує допомоги.  Допомагаючи іншим, Ви закладаєте міцний фундамент  для мирного майбутнього нашої держави.

            Висловлюю Вам, шановні волонтери, велику вдячність за активну громадську позицію та копітку волонтерську роботу, від якої  чистіше стає на душі у кожного з нас!

Виноградівський міський голова        Степан Бочкай

 

Архіви
Урядові сайти