Шановні медичні працівники!

За доброю традицією громадськість щороку вшановує представників медичної галузі, які своєю щоденною працею роблять внесок у справу надання медичної допомоги населенню та створення сприятливих умов для лікування,  оздоровлення та реабілітації пацієнтів.

Реалії сьогодення такі, що Ви знову зустрічаєте своє професійне свято в непростих умовах  реформування вітчизняної системи охорони здоров’я, недостатньому фінансуванні медичної галузі та знаходитесь на передовій боротьби з коронавірусною хворобою.

Попри всі ці виклики сьогодення та навантаження Ви намагаєтесь зробити систему охорони здоров’я ефективною, а медичні послуги – якісними. Щира вдячність вам за це!

Шановні медичні працівники!  Сердечно вітаю Вас з професійним святом, щиро бажаю  кожному з Вас доброго здоров’я,  миру, добробуту та  сімейного благополуччя!

Виноградівський міський голова Степан Бочкай